Sonax Diesel ochrana pre Common Rail systém 250 ml

Diesel system protectant je určený na čistenie naftového palivového systému. Zvyšuje mazivosť nafty chráni vstrekovacie časti pred usadeninami čím znižuje spotrebu paliva. ...
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Najlepšia ponuka

do nafty
Objem
0.25 l

• , zakúpené v Granex.cz

• Odporučil mi ho môj opravár ako prevenciu, nakoľko som jazdil krátke trasy v meste, vyzerá to tak že to funguje, kontrolka EGR mi prestala svietiť po dojazdení nadrze s touto prísadou ...a to som už najazdil 2tisic a odvtedy a stále je to OK!

Zatiaľ to vyzerá veľmi pozitívne!

Použitie aditíva
do nafty
Objem
0.25 l

Na sklade • 1 variant2,4 €96 % • 90 456 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Granex.cz

Zatiaľ to vyzerá veľmi pozitívne!